Kontakt

Bio Energy Sp. z o.o.
Armii Krajowej 39D/6
72-300 Gryfice
info@bioenergy24.eu

NIP UE: PL 8571914306
Napisz do nas


* Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgloszeniu przez Bio Energy Sp. z o.o. z siedziba w Gryficach przy ul. Armii Krajowej 6/39D na potrzeby realizacji zgloszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

* Prosimy o wyrazenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie bedzie mozliwe wyslanie formularza, a takze przeslanie Panstwu odpowiedzi droga elektroniczna. W kazdej chwili przysluguje Panstwu prawo wgladu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usuniecia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofniecia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Bio Energy Sp. z o.o.. Podanie danych osobowych, które przetwarzane beda w celach marketingowych jest dobrowolne.