O nas

Firma Bio Energy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Gryficach przy ul. Armii Krajowej 39D/6 zajmuje się skupem i sprzedażą paliw, głównie biomasy w postaci zrębki leśnej, papierniczej, defibracyjnej, trociny tartacznej oraz biomasy pochodzenia rolnego – czyli brykietu i pelletu z siana i słomy. Paliwa te kupowane są od bezpośrednich producentów, a sprzedawane Elektrowniom i Elektrociepłowniom na terenie całego kraju oraz fabrykom celulozy, płyt MDF, OSB, paneli podłogowych na terenie Niemiec.

Posiadamy niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w dziedzinie biomasy i logistyki. Pełnomocnicy firmy od 2009 roku specjalizują się w produkcji biomasy dla potrzeb energetyki zawodowej, dlatego z uwagi na rodzinny charakter firmy - dysponujemy potencjałem technicznym oraz osobami zdolnymi do wykonywania zamówień.

W swej działalności staramy się zaspakajać wszelkie potrzeby najbardziej wymagających klientów – zwracając szczególną uwagę na dbałość o stałą i wysoką jakość oferowanej biomasy – umacniając w ten sposób swoją pozycję na rynku.